Pracujete při důchodu?
Všichni lidé, kteří už čerpají klasický starobní důchod, mohou neomezeně pracovat a vydělávat si jako zaměstnanci nebo jako osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ). Za práci, ze které odvádějí sociální pojištění, pak mají po určité době nárok na zvýšení důchodu.
























