Navolnenoze.cz - portál pro živnostníky + kniha

02.08.2019

Na volné noze je portál, který podporuje a propaguje české nezávislé profesionály, živnostníky, OSVČ a jiné drobné podnikatele.  Zároveň vám představíme knihu, kterou napsal zakladatel webu navolnenoze.cz Robert Vlach. V knize ukazuje klady i zápory podnikání ve skutečných příbězích a doporučuje strategie, jejichž pomocí můžete úspěšně podnikat.

WEBOVÝ PORTÁL - navolnenoze.cz

Jak to celé funguje?

V případě, že chcete prezentovat svou činnost, tak po registraci uhradíte poplatek dle vašeho výběru (základní roční poplatek je ve výši 2.900,- Kč bez DPH) a budete umístěni v katalogu, který číta cca 900 firem, jejichž rozdělení je v těchto kategoriích: cestování, finance, grafika, jazyky, média, obchod, počítače, podnikání, řemesla, společnost, technika, vzdělávání.


Nebo můžete využít jednorázové internetové propagace, kterou nabízí ve 3 variantách od 4.900 Kč do 19.900 Kč a obsahuje:

Návrh propagační kampaně na míru. U vyšších variant propagace kombinují obvykle několik marketingových kanálů, přes které pro vás můžou oslovit až desítky tisíc potenciálních klientů.

Kampaně jsou cíleny na posílení reputace, zvýšení návštěvnosti prezentace a lepší dohledatelnost, promování akcí, knih, webů apod.

Dále pak propagují formou sociálních sítí Facebook, YouTube, Twitter a LinkedIn. Publikují zajímavé tipy či zprávy, které se mohou týkat i vašeho podnikání.

Zasílání novinek mailem - do kterých mimo jiné přidávají tipy na zajímavé stránky či nové profesionály v jejich katalogu. Vypíchnou to NEJ na vašem podnikání, čímž podpoří vaši známost i návštěvnost prezentace.

Mediální podpora - profesionály z portálu Na volné noze můžete pravidelně vídat v médiích, kde se vyjadřují jako experti k aktuálním a odborným tématům. Spolupracují s mnoha nezávislými novináři a redakcemi, které hledají experty nebo zajímavé profesní osobnosti.

Firemní katalogy - navrhnou vás k zařazení do nejpoužívanějších firemních katalogů, podnikatelských databází a byznys portálů jako Seznam Firmy.cz a desítek dalších. Podle oboru zahrnují také poptávkové a oborové servery, které mají někdy až mnohonásobně vyšší přínos.

https://navolnenoze.cz/

NA VOLNE NOZE - YOUTUBE

Na youtube kanálu tohoto projektu jsou zajímavé rozhovory s podnikateli z různých odvětví bussinesu, které pro vás mohou být v mnohém inspirativní. V případě, že již podnikáte, nebo se rozhodujete o tom, jaký směr v podnikání si vybrat.

KNIHA - Na volné noze

Kniha těží ze zkušeností stovek profesionálů z desítek oborů a nabízí osvědčené know-how pro podnikání na volné noze - základy pro prvopodnikatele, nejlepší praktiky a kariérní strategie, ale také pokročilé nástroje, které ocení i profíci s desetiletou praxí. Kniha tak pokrývá celé dlouhé období rozvoje podnikání, od zkusmých krůčků a začátečnických chyb, přes náročné první roky, až po plně zavedený osobní byznys postavený na odbornosti a dobrém jméně.

V knize se dozvíte:

 - v čem se práce na volné noze zásadně liší od všech jiných přístupů k podnikání                       - proč je reputace to nejcennější, co profesionál má, jak o ni pečovat a jak ji neztratit                 - jak důležitá je odbornost a které vlastnosti rozhodují o úspěšnosti freelancerů                         - co by měl obsáhnout podnikatelský záměr, jak začít a dále rozvíjet kariérní strategii                 - jak se vyhnout nejčastějším chybám, které dělají i zavedení odborníci s letitou praxí                 - jak zvyšovat svou produktivitu pro lepší výdělek, spolupráci týmu i spokojenost klientů           - co očekávají klienti (i když to přímo neřeknou) a jak o ně pečovat, aby vás milovali                   - jak nastavit a postupně zvyšovat cenu odborné práce a vyjednávat o zakázkách                     - proč se v marketingu obejdete i bez placené reklamy a jak používat sítě, blog či web             - jak předcházet rizikům, výkyvům příjmu a proč potřebujete lepší finanční sebeřízení

Tato kniha je pro vás, pokud:

 - jste na volné noze                                                                                                                             - jako freelancer řešíte problémy, kterým nerozumí nikdo ve vašem okolí                                     - uvažujete o svém prvním podnikání či právě začínáte podnikat                                                   - pracujete na volné noze již dlouho a chcete si osvojit nové dovednosti                                     - máte firmu, která stojí hlavně na vás a vašem dobrém jméně                                                       - přemýšlíte o své kariérní strategii a kde budete za deset, dvacet let                                          -  zvažujete odchod ze zaměstnání na volnou nohu a bojíte se riskovat                                        - studujete a nevíte, že freelancer je na tom obvykle lépe než brigádník                                      - děláte bokovky při zaměstnání či studiu a začíná to připomínat podnikání                                 - máte živnost, jednoho velkého klienta a touhu více se osamostatnit                                          - spolupracujete často s freelancery a chcete jim lépe rozumět                                                      - zajímá vás podnikání na volné noze obecně, jako trend na trhu práce                                        - chcete pracovat odkudkoli a mít větší nezávislost, volnost, svobodu

Cena knihy se pohybuje v průměru mezi 180 - 250,- Kč.

Odkaz na Heureku:

https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=na+voln%C3%A9+noze