Vinted - prodejní a nákupní portál

28.11.2021

Uživatelé zaregistrovaní na Vinted.cz na svých profilech zdarma uveřejňují inzeráty předmětů - předmět si sami vyfotí, popíší a stanoví jeho cenu. Jednotlivé transakce uzavírají uživatelé mezi sebou a jejich konkrétní průběh a podobu si domlouvají prostřednictvím zpráv na svém profilu na Vinted.cz.

Hlavní myšlenkou služby Vinted je výměna, nákup, prodej a darování oblečení, doplňků i kosmetiky. 

Uživatelé tak mají možnost vyměnit či prodat oblečení, které už nenosí, nebo jej nemohou reklamovat v obchodech. Díky Vinted se materiály na oblečení využijí na maximum, a neskončí nepoužité. Dále je zde také možnost najít oblečení, které již není dostupné v obchodních řetězcích. Někdy jsou tak k dostání i kousky od známých značek, dokonce někdy můžete ulovit i opravdu luxusní kabelky například od LV či Michaela Korse za skvělé ceny.

Cenu oblečení a poštovného určuje uživatel, který vlastní prodávané zboží.

Přihlásit či registrovat se do Vinted není nijak obtížné. Stačí si pouze vytvořit uživatelské jméno, zadat email a potvrdit, že uživateli bylo alespoň 18 let. Pro ty, kteří mají rádi své účty propojené Vinted poskytuje možnost přihlášení pomocí facebooku nebo Google+.

https://old.vinted.cz/