Vimvic.cz – nabídka volných pracovních míst, online kurzy

12.08.2019

 VimVic.cz aktuálně obsahuje přes 90 tisíc pracovních nabídek a informace o více než čtyřech tisících firmách. Jednou z hlavních funkcí je možnost hodnotit zaměstnavatele a na tato hodnocení se dívat. Dále zde naleznete online kurzy řazené do kategorií: práce s PC, osobní rozvoj, podnikání a byznys, marketing, zdraví a krása, vývoj webových stránek, kariéra, design, fotografie a video, programování, cizí jazyky, finance a další. Poskytuje rovněž online webináře a živé přednášky. V prostorách společnosti probíhají také školení za osobní účasti lektorů.

Nabídka práce s hodnocením zaměstnavatelů

Aktuálně portál nabízí téměř 90 000 nabídek pracovních pozic, které můžete vybírat podle jednotlivých oborů, nebo regionů. Zároveň si můžete přečíst hodnocení zaměstnavatele od zaměstnanců.

https://www.vimvic.cz/pracovni-nabidky

Magazín s tématickými články

Portál VímVíc.cz provozuje magazín s aktuálními články zaměřenými především na oblasti vzdělávání a osobní rozvoj, finance a podnikání, kam spadá i sekce kariérních tipů, která obsahuje informace ohledně hledání nové práce.

https://www.vimvic.cz/clanky

Online kurzy, školení a webináře

Platformy s takovým zaměřením jsou ve světě velmi populární, u nás jsou rychle rostoucí novinkou, která si získává stále víc fanoušků a uživatelů jak v Česku, tak na Slovensku. Samotná vzdělávací platforma VímVíc nabízí téměř 150 online kurzů, od práce s PC, osobní rozvoj, podnikání a byznys, marketing, zdraví a krása, vývoj webových stránek, kariéra, design, fotografie a video, programování, cizí jazyky, finance a další. 

https://www.vimvic.cz/kurzy

https://www.vimvic.cz/