Video kurz - Zvizualizuj si své sny

28.07.2022

Jednoduše řečeno, vizualizace je tedy představování si budoucího prožitku, který formuje a programuje naši mysl. Podle toho, na co myslíme a co si představujeme, se náš mozek připraví a pracuje tak, aby se daná věc stala. Různé situace, lidi i příležitosti si můžeme díky vizualizaci přitáhnout do reality.

Kurz se skládá z 14 video lekcí a v součtu trvá přibližně 50 min.

Vizualizace myšlenek je praktická metoda, díky které můžeme ovlivňovat zákon přitažlivosti. Podporováním myšlenek, které chceme, aby se staly skutečností, si do svého života můžeme přitáhnout naše sny a cíle. Funguje to však i naopak, takže pokud se budeme soustředit na negativní myšlenky, můžeme si stejně dobře formovat i negativitu a neštěstí v životě.

Darujte si tedy chvilku pro sebe a pomocí jednoduchého čmárání si v těch snech udělejte pořádek. A nejenom to - jednoduché vizuály, které si můžete stáhnout a vytisknout, Vám pomohou i naplánovat konkrétní kroky k dosažení těchto snů. Konkrétně se v tomto "kurzu" zaměříme na:

  • to, co nám jde, v čem jsme dobří,
  • naše vášně - co nás baví dělat,
  • naše sny,
  • jak tyto tři oblasti (v čem jsem dobrý - co mě baví - o čem sním) propojit,
  • zmapování stávající situace a naplánování kroků k realizaci našich snů.

Tak co, stojí Vaše sny za realizaci? Pokud ano, vezměte si tužku do ruky, najděte si příjemné místo, vypněte mobil a dejte se do toho.

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde:

https://www.seduo.cz/zvizualizuj-si-sve-sny

Běžná cena tohoto kurzu je 490,- Kč, ale vy máte přístup zdarma.