Video kurz - V mysli tenisové bojovnice

31.05.2022

Dominika Cibulková nebyla nějak výjimečná, normální dítě ze sídliště, které tenisové kluby nechtěly, říkaly jí: "nemá na to". Přesto se stala v roce 2017 čtvrtou hráčkou na světě. Inspirujte se příběhem bývalé špičkové tenistky a vítězky Turnaje mistryň.

Kurz se skládá z 11 video lekcí a v součtu trvá přibližně 1 hod. a 5 min.

V čem bude pro Vás kurz užitečný:

V tomto kurzu otevřeně mluví o svých pádech, emocích, vítězstvích, těžkých prohrách či životních křižovatkách. Přiznává svou nervozitu, která jí způsobovala křeče či vyhoření, se kterým bojovala po dosažení úspěchu na Turnaji mistryň. 

Podělí se s vámi o své zkušenosti. Jak zvládat prohry? Jak udržet pod kontrolou své emoce? Jak je důležité nastavení v hlavě a mentální trénink? Nebo proč jsou důležité oslavy?

Během své tenisové kariéry zažila Dominika Cibulková různé etapy, úspěšné i ty méně úspěšné. Prošla si velkým osobním rozvojem - především mentálním, který jí pomohl uvědomit si, jak je nastavení v hlavě a víra důležitou součástí úspěchů.

Příběh a inspirace je také v tom, že se její úspěch nerodil lehce. V dětství jí nikdo nevěřil a nebýt buldočí umíněnosti jejích rodičů, houževnatosti a pracovitosti, kterou od začátku vynikala, možná by její příběh byl úplně jiný.

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde:

https://www.seduo.cz/v-mysli-tenisove-bojovnice-otevrene-s-vitezkou-turnaje-mistryn

Běžná cena tohoto kurzu je 1.490,- Kč, ale vy máte přístup zdarma.