Video kurz - Tělo v pohodě

24.01.2022

Máte sedavé zaměstnání? Cítíte na sobě dopady doby sedavé, např. bolesti zad, šíje, málo energie během dne? Naučte se jak pracovat s tím hlavním pracovním nástrojem, vaším tělem, aby vydrželo co nejdéle bez bolesti.

Kurz se skládá z 10 video lekcí a v součtu trvá přibližně 40 min.

V čem bude pro Vás kurz užitečný:

V kurzu se naučíte efektivnější řešení, jak odpovídat na signály těla již během pracovní doby, aby vás co nejméně vyrušovalo od práce. 

Dozvíte se, jak lépe naslouchat svému tělu, který sed je ten nejlepší, nejdůležitější princip pro zdravá záda, jak správně dýchat, jak získat více energie. Ukážeme vám desítky doporučení, jak strávit ideální pracovní den. Pohybové minimum do pracovní doby, díky kterému dosáhnete maximálního efektu.

Kurz je praktický, všechno si s námi hned vyzkoušíte.

Kurz je určený pro ty, co mají sedavé zaměstnání. Ať už na sobě cítíte zdravotní dopady doby sedavé, např. bolesti zad, šíje, málo energie během dne nebo se chcete dozvědět, jak pracovat s tím hlavním pracovním nástrojem, kterým je pro každého z nás naše tělo, aby vydrželo co nejdéle bez bolesti.

Utváří nás to, co děláme během dne opakovaně a po delší dobu, což v dnešní době sezení za počítačem určitě je. Tento životní styl má chtě nechtě dopad na to, jak se cítíme a jak jsme produktivní nejen dnes, ale i za desítky let. Pro kompenzaci sedu není nutné cvičit hodiny v kuse před nebo po práci.

Co o kurzu říkají absolventi:

Marek: Líbí se mi propojenost praktických situací během dne, které zažívám (roztěkanost, nervozita, únava) s fyzickou stránkou - jak na to mohu za pomocí těla zareagovat. Po pár dnech, kdy tyto tipy aplikuji můžu říct, že mi to funguje. Některé tipy jsem si napsal na lísteček na pracovní stůl, abych nezapomněl:) Lektorky na mě působily velmi profesionálně. Po dlouhé době velmi přínosný a hlavně praktický kurz na Seduu. Díky!

Ivana: Výborné tipy na cvičenie v práci, určite ich zahrniem do svojej rutiny. Oceňujem aj tlmočenie sk/cz.

Ladislav: Ako lektorky v kurze spomínajú, sme v dobe sedavej kedy väčšinu dňa presedíme. Ak telu dáme šport pol hodinu denne, myslíme si (aj ja som si myslel), že v rámci dňa plného povinností robíme pre seba už asi maximum. Fpohybu nám ale pripomína, že to čo robíme väčšinu dňa nás formuje. Na kurze sa mi však najviac páčilo že je aktívny, toľko cvičení a nápadov ako počas práce môžem svojmu telu pomôcť, som skutočne nečakal. Kurz je nimi, napriek celkovo krátkym videám, úplne nabitý!

Kurz nabáda k jednoduchému "challenge", stačí zaviesť jediné cvičenie podľa vlastného výberu. Aj z tohto je vidno že lektorky robia svoju prácu skutočne profesionálne. Po kurze sa necítim preplnený informáciami a unavený, naopak, dostal som nové podnety, zacvičil som si, a som motivovaný "challenge" už od pondelka zaviesť

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde:

https://www.seduo.cz/telo-fpohode-v-kancelari-i-na-home-office

Běžná cena tohoto kurzu je 990,- Kč, ale vy máte přístup zdarma.