Video kurz - Odvaha vystoupit z komfortní zóny

20.05.2021

Tomášova cesta z Ostravy do jedné z nejprestižnějších zpravodajských stanic na světě je nabita poutavými příběhy odvahy i selhání. Poslechněte si jeho cestu za hranici nejen válečné, ale i komfortní zóny. Kurz vás bude bavit i motivovat.

Kurz se skládá z 10 video lekcí a v součtu trvá přibližně 1 hod.

Proč lidé odcházejí do světa? Proč odcházejí od zdánlivě slušného bydla? Odpovědí může být několik: zvědavost, touha poznávat nové, lépe placené zaměstnání. Vždy tam ale bude ještě jeden důvod: nespokojenost.

Mezinárodně i v Česku uznávaný novinář ve svém poutavém povídání vysvětlí, co ho vedlo k odchodu z pohodlného života televizního dramaturga v Ostravě k životu nádeníka ve Spojených státech. Podělí se o svou nelehkou osmiletou cestu od umývače oken k novináři mezinárodní zpravodajské televize CNN.

Touha nevzdat to

Proč mu to trvalo tak dlouho, jaké překážky musel na cestě překonat a jak svého snu nakonec dosáhl? Proč to nikdy nevzdal? Vysvětluje také, proč se v CNN nespokojil s prestižní prací editora zahraničních zpráv a jak se dopracoval mezi úzkou skupinu válečných korespondentů.

Nový start

Po sedmi letech v CNN a sedmi v České televizi v roli čínského zpravodaje přišel přechod na volnou nohu. Přes všechny zkušenosti také nebyl lehký.

Pro milovníky dobrých příběhů a lidi na rozcestí

Tento kurz je určen každému, kdo má rád zajímavé dobrodružné příběhy. Zejména ale pro ty, kteří stojí v životě na rozcestí, dostali se do slepé uličky, jsou nespokojeni, hledají inspiraci a povzbuzení. Kurz není jednoznačným receptem na krizi. Snad vás ale motivuje, že nikdy není nic ztraceno, a že nic není nemožné.

Co o kurzu říkají absolventi:

Aja: Moc se mi líbí, jak autor autenticky shrnul svou cestu. Nejlépe se učíme pomocí příběhu, za mě super - děkuji :)

Veronika: Výborný kurz! Poutavý osobní příběh plný zajímavých myšlenek. Doslova jsem hltala každou lekci. Doporučuji.

Adéla: Hrozně hezky vedené, strukturované, zajímavé a inspirující!

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde:

https://www.seduo.cz/odvaha-vystoupit-z-komfortni-zony

Běžná cena tohoto kurzu je 1.290,- Kč, ale vy máte přístup zdarma.