Video kurz - Odvaha jít vlastní cestou

18.08.2022

Jít vlastní cestou znamená prošlapávat si vlastní stopu. Dělat chyby. Mít občas strach. Někdy s rozhodnutím chvíli počkat, o to víc si pak za ním stát. Inspirujte se zkušenostmi zakladatele největší humanitární organizace ve střední Evropě.

Kurz se skládá z 10 video lekcí a v součtu trvá přibližně 46 min.

Šimon Pánek je spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace Člověk v tísni.

Začínal s pomocí do válečných oblastí jako dobrovolník a dobrodruh. Stal se studentským vůdcem v roce 89, který místo politiky či podnikání věnoval svoji energii do budování "továrny na dobro" jak je Člověk v tísni někdy nazýván. Postupně vybudoval dnes největší humanitární organizace ve střední Evropě, která se z party kamarádů stala neziskovou mezinárodní "firmou" s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a rozpočtem blízko 2,5 miliardám korun.

V kurzu na sebe Šimon Pánek prozradí, že:

Na své osobní cestě se řídí svým vnitřním kompasem. V kurzu se dozvíte, na jakých hodnotách je jeho vnitřní kontrolka postavená a jak mu pomáhá v různých životních situacích.

Strašně nerad se vzdává. Dozvíte se, proč potřebuje věci několikrát zkusit i to, jak se vyrovnává s případnými neúspěchy a porážkami.

Tvrdí, že slušnost není slabost. Vysvětluje, čem může slušnost i dnes užitečná - přesto, že pro někoho představuje ctnost z dávných dob.

Svůj pohled na svět netlačí jako principy, podle kterých by měl každý žít. Nabízí je jako svůj přístup, který můžete přenést do svého života, pokud pro vás bude inspirativní.

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde:

https://www.seduo.cz/odvaha-jit-vlastni-cestou

Běžná cena tohoto kurzu je 1.290,- Kč, ale vy máte přístup zdarma.