Video kurz - Obchodní myšlení

06.05.2019

Tento kurz je uživateli velice dobře hodnocen a to 94% v době psaní tohoto článku. Autorem kurzu je Jan Laibl, který začal podnikat již během studia na střední škole.  Tvrdí o sobě, že začínal jako klasický obchodník - vržený do vody. Jeho motto zní: "Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat."  Tento kurz je pro každého, kdo potřebuje přesvědčovat ostatní. Zkušení obchodníci si díky němu osvěží klíčové principy, z nichž jejich práce vychází. Začínající podnikatelé, studenti, ale i aktivní zaměstnanci, kteří chápou potřebu obchodních dovedností, se naučí přemýšlet jako skuteční obchodníci. 

Kurz se skládá z 10 video lekcí a v součtu trvá přibližně 21 min.

V kurzu se dozvíte:

  • Jak se prosadit v oblasti obchodu
  • Jak lépe a efektivněji přesvědčovat ostatní
  • Jak překonat strach a obavy - a dokázat využít příležitosti
  • Jak jednat a působit jako profesionální obchodník

Kurz je určený pro: 

  • Všechny, kteří mají strach z obchodování a přitom je tento obor láká
  • Všechny, kteří se chtějí naučit pomocí rozhovoru ovládnout klíčovou obchodní metodu
  • Všechny, kteří chtějí kultivovat svou disciplínu v obchodním styku a překonat všechny související obavy a strachy

Co o kurzu říkají absolventi: 

Bc. Andrea Kubicová - "S kurzom som bola nadmieru spokojná a hodnotím ho veľmi pozitívne. Videá boli stručné, výstižné a zároveň bolo v kurzu obsiahnuté všetko dôležité. Plusom je, že je kurz bezplatný, zahŕňa záverečný kvíz na otestovanie vedomosti + certifikát. Je viditeľné, že lektor má dlhodobé skúsenosti, vie čo hovorí, a vie predať svoje vedomosti. Sledujem jeho videá, odkedy som začala pracovať v oblasti obchodu a veľmi ma motivujú a inšpirujú".

Jana Hrubá - "Páni, to byla jízda. Tak tento kurz mě vážně bavil hlavně kvůli přirozenosti, natěšení a dynamice lektora. Jednoduché, výstižné, přesvědčivé..."

Tomáš Tajovský - "Honza Laibl je mým nejoblíbenějším a podle mě nejlepším mentorem co se týče obchodu v republice. Mockrát děkuji! "

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde: 

https://www.seduo.cz/obchodni-mysleni

Autor kurzu Jan Laibl  má na platformě Seduo ještě další zajímavý kurz "Vedení  a koučink obchodního týmu. Odkaz na tento kurz naleznete zde:

https://www.seduo.cz/vedeni-a-koucink-obchodniho-tymu