Video kurz - Naučte se konečně opravdu anglicky

08.04.2019

Tento bezplatný video kurz má velmi dobré uživatelské hodnocení. V době psaní tohoto článku kurz již ohodnotilo přes pět tisíc lidí a hodnocení je 98%. Autorem kurzu je Bronislav Sobotka, pravděpodobně nejznámější český učitel angličtiny, který má velmi dobré reference nejen díky svému pozitivnímu a energetickému přístupu.

Kurz se skládá z 18 krátkých videí a každé video je zaměřené na určitou oblast jazyka.

Přestože kurz v celku trvá necelé dvě hodiny, je zde mnoho dobrých tipů, které vám při učení angličtiny zaručeně pomohou.

Co o kurzu říkají absolventi:

Ivana Sekvardová - "Broňa mě velice překvapil, opravdu mě motivoval k učení a dal mi spoustu praktických rad. Jsem nadšená. Děkuji"

Karel Hromadko - "Tento kurz byl velmi úžasný, doplnil moje neznalosti v anglických časech a dodal mi podnět, abych se začal učit více anglicky, protože v této době je angličtina velmi používána."

Petr Hudeček - "Špičkově provedený kurz. Broňa je super. Nalél mně novou krev do žil a ona začíná proudit. Jestli teď nebudu pokračovat, tak už nikdy. Ale začínám si věřit. Dííííííky."

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde:

https://www.seduo.cz/naucte-se-konecne-opravdu-anglicky

Autor kurzu Bronislav Sobotka má na portálu Seduo také další kurzy, které se zabývají anglickým jazykem. Například video kurz "Kompletní angličtina s Broňou Sobotkou" o kterém se zmiňujeme v tomto článku. Běžná cena kurzu je 2 790,- Kč, ale vy máte přístup zdarma.