Video kurz - Jak důležitá je "zpětná vazba"

22.06.2020

Zpětná vazba je to, co nás v životě může dále rozvíjet. Každý den získáváme zpětné reakce na naše jednání ze svého nejširšího okolí. Na základě informací z těchto reakcí se může formovat naše osobnost a náš přístup k okolnímu světu. Tomu, jak nás ostatní vnímají, co na nás oceňují a co odsuzují, tomu se přizpůsobujeme. Podstatné je, že pomocí zpětné vazby získáváme důležité informace - pohled zvenčí, často konstruktivně kritický, kterého bychom sami nebyli schopni z důvodu subjektivního zatížení. Zkreslený pohled na sebe může být zapříčiněn našimi vlastními obranami či snahou udržet si svou důstojnost a sebevědomí.

Kurz se skládá z 15 video lekcí a v součtu trvá přibližně 50 min.

V kurzu se dozvíte jak:

Co ve zpětné vazbě nefunguje.

Jak pracovat s oceněním i kritikou.

Jak uchopit zpětnou vazbu v ročním hodnocení.

Jak to udělat, abyste se nebáli zpětnou vazbu dávat ani přijímat.

Kurz je určený pro:

Ty, kteří chtějí ze svých kolegů dostat to nejlepší.                                                                          Ty, kteří chtějí zlepšit své vztahy s druhými lidmi.                                                                          Ty, kdo chtějí, aby se jejich tým neustále zlepšoval.

Co o kurzu říkají absolventi: 

Zdeněk Ženožička Pěkný kurz, který je podle mě v mnoha směrech použitelný v běžném životě. Názorné a jasné příklady. Doufám, že se mi bude dařit používat!

JUDr. Ilona Černochová, advokátka Kurz byl naprosto skvělý, doporučuji jej každému, kdo si neví rady, jak naložit s chybami zaměstnanců a dosáhnout zlepšení jejich výsledků. Kurz byl navíc pojatý zábavnou a srozumitelnou formou, přičemž informací bylo tak akorát, aby je člověk mohl okamžitě zavést do praxe.

Video kurz je dostupný na portálu Seduo ODKAZ je zde:

https://www.seduo.cz/motivujici-zpetna-vazba-aneb-zapomente-na-sendvic

Běžná cena tohoto kurzu je 599,- Kč, ale vy máte přístup zdarma.