T-Mobile nabízí neomezená data na prázdniny

01.07.2019

T-Mobile nabízí až do 31. 8. 2019 svým zákazníkům neomezená data.  Ať máte tarif nebo Twist, stačí mít měsíční data a mobilní aplikaci Můj T-Mobile, ve které zapnete speciální balíček a můžete používat data bez obav z limitů.

Nejčastější dotazy

Jsou neomezená data na léto zdarma?

Ano. Balíček Neomezená data na léto je zdarma. 

Do kdy mohu neomezená data na léto čerpat?

Neomezená data na léto jsou platná vždy 30 dní a to až do 31. 8. Po uplynutí 30 dní vám budou neomezená data automaticky deaktivována a je potřeba aktivaci provést na další období znovu. Letní akce bude ukončena k 31. 8. 23:59, kdy budou tato data vypnuta.

Kdo si může balíček zapnout?

Všichni zákazníci s telefonním tarifem, předplacenou Twist kartou a všichni podnikatelé bez Rámcové smlouvy a bez Smlouvy významného zákazníka.

Jak si mohu neomezená data na léto zapnout?

Neomezená data na léto si zapnete pouze v aplikaci Můj T-Mobile. V aplikaci klikněte na banner Neomezené léto nebo jděte do sekce Speciální nabídky. Poté si zapněte balíček Neomezená data na léto.

Jsem Twist, mohu i já využít nabídku neomezených dat na léto?

Ano, ale aby bylo možné si zdarma neomezená data na léto zapnout, je nutné mít aktivovaný některý ze zpoplatněných měsíčních datových balíčků nebo balíček dat na rok. Balíčky si můžete jednoduše aktivovat v aplikaci. Ihned jakmile budete mít aktivní měsíční nebo roční balíček, můžete si zapnout neomezená data na léto, která najdete v aplikaci Můj T-Mobile v části Speciálních nabídek.

Mám denní nebo týdenní datový balíček. Co mám dělat?

Pokud máte jiný druh datového balíčku, jako je třeba denní nebo týdenní, změnit si balíček na měsíční nebo roční.

Neomezená data na léto v aplikaci nikde nevidím, nemohu si je aktivovat? Co mám dělat?

Pokud nevidíte nabídku neomezených dat ihned po přihlášení, nejčastěji formou banneru na přehledu, případně přímo v části "Datové balíčky", kontaktujte bezplatnou infolinku operátora.

Mohu zapnout neomezená data na léto i pro jiné číslo než to své?

Ano, pokud máte pod svou smlouvou například svou dceru, stačí v aplikaci přejít z menu Služby na Správu čísel. Vyberte číslo a klikněte na Objednat více dat. Následně v části Speciální nabídky zvolte Neomezená data na léto.

Mohu použít neomezená data na léto i v roamingu/zahraničí?

Ano. S balíčkem neomezená data na léto můžete bez problému surfovat jak doma, tak i v rámci EU. Žádné příplatky v EU se neúčtují. Ale pozor třeba na Kypru - východní část ostrova spadá pod Turecko. Jestli chcete mít jistotu, podívejte se na stránku o roamingu.

https://www.t-mobile.cz/osobni