Stovkomat.cz - největší portál s mikroslužbami

08.04.2019

Mikroslužby jsou práce, za které si prodávající účtuje malou odměnu. Na Stovkomat.cz, který je největším portálem na mikroslužby v ČR, je tato odměna nastavena od 150 Kč. 

Mezi nejčastěji poptávanými službami na Stovkomatu je bezpochyby grafika, konkrétně pak tvorba log na míru, která se pohybuje v rozmezí od 590 do 2 000 korun. Dalšími žádanými produkty jsou psaní cílených PR článků, zisk fanoušků na Facebooku a copywriting.

Všechny tyto mikroslužby jsou dle slov Stovkomatu pečlivě kontrolovány, aby se na platformě objevovaly pouze ty, které jsou ověřené. To dokazuje například až 96 procent zakázek, které byly dokončeny s kladným hodnocením. Poptávající to ostatně mohou zjistit i sami, a to díky hodnocení ostatní kupujících u každé zakázky, respektive u profilu nabízející strany, a v portfoliu.

Jak proces objednávky nebo zadání služeb funguje?

V případě poptání služby, které se v rozhraní Stovkomatu říká Job, se zájemce registruje/přihlásí na platformu, vybere si Job a klikne na položku Kup Job. Jakmile si zvolí platební metodu (karta, převod, PayPal) a zaplatí požadovanou částku, dodá potřebné informace druhé straně, která vše na základě specifik vyhotoví.

https://www.stovkomat.cz/