Roční úspora až 30.000,- Kč díky výhodným rodinným tarifům od Vodafonu

29.04.2019

Poplatky za telefon jsou v domácím rozpočtu mnohdy velkou položkou.  Hledali jsme na telekomunikačním trhu výhodné nabídky rodinných tarifů, kterých mohou využít i naši klienti, kteří jsou v insolvenčním řízení bez toho, aniž by museli hradit mnohatisícové jistiny.

Běžná tarifu s neomezeným voláním, SMS a 1,5 GB dat je cca 750,- Kč. Většina rodičů již dnes přistupuje k tomu, že svým dětem zakoupí neomezený tarif a tím pádem nemusí hlídat volné minuty a platit přečerpání daného tarifu, ale měsíční faktura 4 členné rodiny (i když operátor umožní získání nějaké slevy) se tak pohybuje kolem 2.500,- a 3.000,- Kč, což je cena velmi vysoká.                                           

Kamenem úrazů jsou však data... Mladí lidé bez připojení k WiFi spotřebovávají data závratnou rychlostí, stačí jen prohlížet "storíčka" na Instagramu a data jsou pryč. Oproti tomu většina rodičů sice potřebuje a využije neomezené volání a SMS, nicméně data pro ně nejsou až tak důležitá.

Vodafone nyní nabízí tarif se 4 telefonními čísly, která mají všechna neomezené volání, SMS a 10 GB dat sdílených mezi členy za 1.499,- Kč měsíčně celkem. Díky této nabídce tak může běžná 4 členná rodina ušetřit až 30.000,- Kč za rok, což je velice příznivé.

Zde je odkaz na stránky operátora, kde je kompletní specifikace tarifu:

https://www.vodafone.cz/tarify/rodinny-tarif-red-plus/

Je-li člověk v insolvenčím řízení a chce si pořídit takovýto tarif, zaplatí na začátku vratnou jistinu v rozmezí 1.000,- až 2.000,- Kč, která je zákazníkovi navrácena po uhrazení první faktury, což je oproti jiným operátorům, kteří požadují jistinu (nevratnou) v částce mnohem vyšší, velmi přijatelné.