PlnáPeněženka.cz - vydělávejte nakupováním

28.05.2019

Díky tomuto portálu získáte odměny za vaše nákupy. Plná peněženka je "cash back" portál, v překladu "peníze zpět". Spolupracují s více než 650 e-shopy a zákazník obdrží na účet určité procento z ceny produktu. Čím více nakupujete, tím větší jsou vaše odměny.

Jak to funguje

Princip je velmi jednoduchý. Po registraci na stránce Plná peněženka si vyberete jakýkoliv z obchodů v nabídce a provedete váš nákup. Po potvrzení vašeho nákupu (do dvou dnů, ale většinou to trvá cca hodinu) se vám zaregistruje odměna na váš účet na plné peněžence. Čím více nakupujete, tím větší jsou vaše odměny. Vzhledem k tomu, že nejvíce zákazníci kupují potraviny, léky, oblečení atd., proč to nedělat přes odkaz z plné peněženky a nevydělat tak jednoduše peníze při nakupování.

Jak probíhá registrace

Registrace je velmi jednoduchá a dostanete za ni odměnu 50 Kč. Po kliknutí na odkaz ZDE vyplníte v modrém formuláři váš email a kliknete na "Vytvořit účet zdarma". Poté vám přijde na zadanou emailovou adresu potvrzovací email a aby byla vaše registrace dokončena, musíte kliknout na odkaz v tomto emailu. Poté je váš účet potvrzený a vy můžete začít nakupovat.

Jak nakupovat

Na stránce Plná peněženka naleznete vlevo nahoře záložku obchody. Po kliknutí se vám ukáží jednotlivé kategorie obchodů, vy si vybere ten váš a kliknete na něj. Aby se vám váš budoucí nákup v tomto obchodě započítal a dostali jste z vašeho nákupu odměnu, je vždy potřeba kliknout na zelené tlačítko "Přejít a získat cashback", pomocí kterého se dostanete do obchodu. Pokaždé když budete nakupovat pomocí plné peněženky, je nutné kliknout u vybraného obchodu na tento zelený odkaz, jinak za váš nákup odměnu nedostanete.

https://www.plnapenezenka.cz/