Nechte si zasílat nabídky práce přímo do e-mailu

05.11.2019

Tuto možnost dnes nabízí většina serverů, které inzerují nabídky práce a přivýdělku. Je to velice jednoduché a nemusíte neustále procházet jejich nabídky ručně a zdlouhavě sami.

Firma hledající pracovníka vloží nabídku na daný web, kde se okamžitě zobrazí a tuto nabídku potom zasílají registrovaným zájemců o práci. Trvá i několik dní, než se nabídka dostane na vývěsní desku úřadu práce. Když nabídka práce vyjde v tištěném časopisu jako je annonce na práci, tak je již obvykle obsazena. Můžete si nechat zasílat nabídky práce každý den na Váš email, aby Vám neunikly ty nejlepší pracovní příležitosti.  

Na portálu Jobs.cz  to funguje následovně:

Zaregistrujete se zde a poté vpravo nahoře vstoupíte do do uživatelského rozhraní, kde zadáte možnost Upozornění na nabídky. Následně si vyberete pozice, které vás zajímají a můžete si zvolit několik oborů zároveň. Dále si vyberete lokalitu a uložíte. Na mail, který jste uvedli při registraci vám začnou chodit nabídky z vámi vybraných oborů a lokalit.

Ostatní portály s nabídkami práce tuto možnost nabízejí také a nastavení je podobné.

V takové formě (viz. obrázek níže) vám budou nabídky chodit do mailu. Stačí kliknout na popis pozice a zobrazí se vám kompletní popis nabízené práce i s detaily. U většiny pozic je zároveň uveden i nástupní plat a požadovaný termín nástupu.