Mondly - aplikace na výuku jazyků

07.07.2024

Mondly je oceňovaná aplikace pro výuku jazyků, která je v současné době velmi populární. Nabízí kombinaci lekcí zaměřených na překlady, hry a učební materiály.

Naučte se jazyky s každodenními lekcemi zdarma. 

Už jen za pár minut si začnete pamatovat základní slovíčka, tvořit věty, naučíte se fráze a budete se podílet na konverzacích. Zábavné jazykové lekce a Týdenní Kvíz zlepšují vaši slovní zásobu, gramatiku a výslovnost jako žádná jiná metoda výuky jazyků. 

Začátečník nebo pokročilý student? Tato aplikace funguje skvěle a dynamicky se přizpůsobí vašim potřebám.

Prozkoumejte jazyková cvičení na čtení, poslech, psaní a mluvení obohacená o slovník, funkci na správné časování sloves a výbornou technologii na rozpoznávání mluvené řeči - je to jako by jste měli vlastního anglického lektora v kapse.

Naučte se jazyky: Tajný způsob k naučení se jakéhokoliv jazyka

Pamatujete si na lekce jazyků ve škole? Začínali jste se stovkami základních slovíček a výrazů, které následovala spousta gramatických lekcí a na konci celého roku jazykového kurzu jste sotva byli schopni přeložit větu nebo říci "Ahoj!" nějakému cizinci. To je klasický způsob výuky jazyků. Mondly má jiný přístup, který je opakem běžného jazykového kurzu.

Aplikace s vámi začne u základní konverzace mezi dvěma lidmi. Začnete si rychle zapamatovávat stěžejní slovíčka, používat je k tvorbě vět a frází, a na konci 45ti minutového bloku budete schopni vlastním hlasem zrekonstruovat danou konverzaci. Je to efektivní způsob jak se naučit anglické fráze. Dokonalý Rozpoznávač Přirozené Řeči a Algoritmy Opakovaného Řádkování tvoří efektivní aplikací na výuku jazyků.

Tady jsou klíčové vlastnosti, které z Mondly dělají skvělého lektora angličtiny:

Naprosto srozumitelné audio a hlasy profesionálních herců. Naučte se výslovnost z konverzací rodilých mluvčích.

Dokonalý rozpoznávač řeči. Mondly ví přesně jak poslouchat vaše slovíčka a fráze. Dostanete pozitivní feedback jen v případě, že budete mluvit anglicky jasně a správně. Toto vylepší vaši výslovnost.

Naučte se jazyky pomocí užitečných frází a reálných situací. Memorování stovek samostatných slovíček není tou nejlepší cestou k naučení se jazyka. Mondly vás učí slovíčka tím, že vám nabízí základní slova a fráze. Aplikace rozděluje proces učení do kratších lekcí, které jsou seřazené do tématických balíčků.

Naučte se z konverzací. Konverzace je základním důvodem proč si dát tento kurz zdarma. Pomůže vám vytvořit základní slovní zásobu pomocí často používaných podstatných jmen a sloves.

Časování sloves. Naučte se během tohoto kurzu více. Klikněte na slovesa a na obrazovce se vám ukáže jejich kompletní časování. Je to rychleší a lepší než slovník.

Pokročilé statistiky. Tato aplikace využívá chytrého hlášení, můžete proto sledovat své pokroky. Vytvořte si slovní zásobu krok za krokem a denně se zlepšujte.

Toto vše dělají z Mondly nejlepší způsob učení se anglicky, španělsky, francouzsky, německy, protugalsky, italsky, rusky, americkou angličtinu, norsky, dánsky, švédsky, korejsky, japonsky, čínsky, arabsky, holandsky, thajsky, řecky, rumunsky, vietnamsky, indonésky, hindsky, hebrejsky, polsky, bulharsky, ukrajinsky, česky, chorvatsky, finsky, persky, maďarsky, thajsky, afrikaansky a turecky ZDARMA.

Na konci jazykových lekcí budete umět 5000 nejužitečnějších slovíček a frází a budete na cestě k rychlému způsobu naučení se novému jazyku pomocí virtuálního učitele.

https://www.mondly.com/