Kupi.cz Vám pomůže ušetřit při každodenních nákupech

08.04.2019

KUPI.CZ je webový portál, kde najdete denně aktualizované akční a slevové letáky obchodních řetězců z celé ČR. Tato služba je určena všem, kdo chtějí mít své výdaje pod kontrolou a ušetřit měsíčně i několik tisícovek. V klidu si sestavíte nákupní seznam za nejvýhodnější ceny a aplikace vám pohlídá, kdy je vybrané zboží v akci a včas vás na to upozorní. Všechno ovládáte ve svém webovém prohlížeči nebo v aplikaci ve svém mobilním telefonu. 

Využívání KUPI.cz je zdarma.

K využití všech služeb portálu se stačí jen zaregistrovat. Tím získáte možnost snadno sestavovat svůj pravidelný nákupní seznam, nebo si nechat hlídat akce na vybrané oblíbené zboží.

Pojďme si stručně popsat, co všechno tato služba nabízí:

Výběr zboží přímo z letáku

Na jednom místě si můžete prolistovat aktuální letáky. Protože jsou letáky interaktivní, můžete si zboží z letáku rovnou vložit do svého nákupního seznamu, nebo do "Oblíbených" také je možné si cenu výrobku porovnat s nabídkami jiných obchodů. Pokud nabízí vybraný obchod možnost nákupu přes jeho e-shop, jedním kliknutím na vybraný výrobek se dostanete do eshopu, kde si zboží rovnou objednáte.

Vytváření nákupního seznamu pomocí vyhledávače zboží.

Do svého nákupního seznamu můžete také zadávat zboží pomocí vyhledávače, který vám ho vyhledá v nejdostupnějších obchodech. Pokud tedy například hledáte nejlevnější nabídku na polotučné mléko 1l 1,5% zadáte do vyhledávače slovo "mléko" a program vám zjistí, za kolik ho můžete nakoupit v různých obchodech ve vašem okolí. Kliknutím na tlačítko Přidat se vám vybrané zboží připíše na váš nákupní seznam. Zboží na nákupním lístku se seřadí podle obchodů, takže budete mít už před nákupem přehled kde a co budete nakupovat.

Oblíbené zboží a hlídání jeho ceny.

Pokud chcete mít cenu například mléka stále pod kontrolou, stačí si ho přidat do oblíbených. Program hlídá všechny aktuální nabídky a vždy vás včas informuje, je-li ve vašem okolí tento produkt v akci nebo ve slevě.

Aktuální nabídky ve vašem okolí.

Díky vaší registraci lokalizuje program vaši polohu a vyhledává nabídky nejbližších obchodů a supermarketů ve vašem okolí. Tím máte jistotu, že si prohlížíte akční letáky s nabídkou platnou pro tyto obchody. Nemůže se tak stát, že byste v obchodě hledali zboží, které je v akci, ale v jiném regionu.

Přidejte si na Facebooku KUPI.cz do sledovaných

A pak už vám opravdu neunikne sebemenší sleva nebo akce. Můžete se podělit s ostatními o své zkušenosti, upozornit je na akce, poradit se a samozřejmě komentovat zlevněné výrobky. Správci stránek na Facebooku vám také ochotně poradí, pokud si s něčím v aplikaci nebudete vědět rady.

A osobní zkušenost?

Vyzkoušeli jsme sestavit týdenní nákupní seznam pro tříčlennou rodinu s malým dítětem a výsledek nás opravdu překvapil. Rozdíl mezi běžnou cenou nákupu a cenou sestavenou z akčních nabídek dělal 600,- korun. To už není částka, nad kterou by člověk jen tak mávl rukou.

https://www.kupi.cz/