Kniha - Zbraně vlivu

08.04.2019

Kniha Zbraně vlivu od Roberta B. Cialdiniho je populární kniha, která nabízí pohled do manipulativních technik obchodních firem, konglomerátů, ale i obyčejných lidí. V dnešním světě není prodej zboží, volební kampaň nebo i interakce mezi vlivnými lidmi bez použití technik manipulace uskutečnitelná. Kniha pomůže těm, kteří pracují s druhými lidmi, ale i všem kteří nechtějí být snadným terčem obchodníků. Kniha je podobného zaměření jako kniha "Jak drahé je zdarma?", o které zde také píšeme.

Kniha shrnuje to nejdůležitější z manipulativní psychologie

Zbraně vlivu nabízí ucelené informace na jednom místě. Pokud tedy nechcete číst kvanta jiných publikací, je tato kniha od Cialdiniho správná volba. Poznejte, co znamenají techniky a jak jich může být využito. Reciprocita, důslednost, autorita, společenská platnost, vzácnost, přátelství to vše patří do zbraní vlivu. Navíc vás autor naučí, jak je využívat k vlastnímu prospěchu.

Kniha má velmi dobré hodnocení

Na Amazonu ji v době psaní článku hodnotilo již 2038 čtenářů a dostala v součtu čtyři a půl bodů z pěti. Hodnocení 93 % na ČBDB a 87 % na Databáziknih dokazují oblíbenost i mezi tuzemskými čtenáři.          

Na portálu Databaze knih si můžete přečíst recenze a názory čtenářů:

https://www.databazeknih.cz/knihy/zbrane-vlivu-133723  

Kniha nabízí tištěnou verzi, elektronickou i audio

Kniha je v dostání i ve formě audia. České slovo namluvil Jan Hyhlík. Celkově je kniha stále velmi dobře dostupná jak v knihkupectvích, tak v elektronické formě. Cena knihy není vysoká, běžná cena v knihkupectví je mezi 250 - 300,- Kč

Odkaz na Heureku:

https://knihy.heureka.cz/zbrane-vlivu-robert-b-cialdini/ https://knihy.heureka.cz/zbrane-vlivu-robert-b-cialdini/