Kniha - Jak získávat přátele a působit na lidi, plus video shrnutí knihy

23.05.2019

Tato kniha, která je po desítky let světovým bestselerem, vám pomůže poznat a pochopit správné způsoby, jak jednat s lidmi. Pokud budete jednat podle rad autora knihy Dala Carnegieho, stanete se oblíbenými a všude vítanými.

Co se díky této knize naučíte?

- dotahovat věci do konce                                                        - vzroste váš vliv                                                                       - získáte snadno a rychle nové přátele                                 - vzroste vaše popularita                                                        - budete snadněji hovořit a stanete se zábavnějšími  společníky                                                                                  - budete umět získat druhé na svou stranu                           - naučíte se způsobu, jak úspěšné vést rozhovor

Jedno z mnoha opomíjených témat, kterému by se lidé měli věnovat a je v knize podrobně popsáno je kritika ostatních.  "Stejně jako toužíme po uznání, podobně se bojíme odsouzení." Kritika je dokonce nebezpečná, protože zraňuje lidskou hrdost, ničí pocit vlastní důležitosti a vyvolává odpor.

Dalším a neméně důležitým tématem jsou jména lidí. Každý člověk se zajímá o své vlastní jméno. Zapamatujte si něčí jméno, správně jej vyslovte a už jen tímto jste dotyčnému složili jemnou, ale velice účinnou poklonu.

Z dalších témat, která kniha nabízí je mj. vysvětlení toho, jak je důležité ostatní upřímně a soustředěně poslouchat. Být dobrým posluchačem je projevení opravdového zájmu o druhou osobu. 

Rovněž umět přiznat svou chybu je k dosažení úspěchu velice nezbytné. 

Co říkají o knize čtenáři z Databáze knih:

Markusak

Sám Dale Carnegie motivuje lidi, aby se chovali jako vůdčí osobnosti a aby byli vždy připraveni, že se jednou dostanou na manažerský post. Většina rad využívám a budu využívat. Není to jenom o tom jak jednat s lidmi, ale jak dát lidem naději, příležitost a jak měnit lidi k lepšímu. Ne že jsem zjistil, jaký jsem já, ale dokážu tím zlepšovat a motivovat i ostatní lidi. Takhle kniha mě dokázala neskutečně posunout. Takhle jsem se pěkně dlouho neposunul!

Ellen

Úžasná knížka! Hrozně moc mi pomohla při jednání s lidmi a uvědomila jsem si díky ní, co jsem celou dobu dělala špatně. Určitě doporučuji k přečtení, je to jedna z mála rozvojových knížek, ze které si člověk něco odnese a využije ji v praxi.

Eliah

Souhlasím s níže uvedným komenářem, že se jedná o jednu z nejlepších knih pro osobní rozvoj.

Johny

Určitě jedna z nejlepších knih pro osobní rozvoj v oblasti komunikačních dovedností obohacená příběhy.

Více recenzí si můžete přečíst zde:

https://www.databazeknih.cz/knihy/jak-ziskavat-pratele-a-pusobit-na-lidi-29416

Cena knihy se pohybuje v průměru mezi 190,- - 250,- Kč.

Odkaz na Heureku:

https://knihy.heureka.cz/jak-ziskavat-pratele-a-pusobit-na-lidi-dale-carnegie_2/

V níže uvedeném videu vám autorka blogu Trochu lepší knihu představí zábavnou a poutavou formou.