Fler.cz – webový portál, kde můžete prodávat své výrobky

09.08.2019

Fler.cz je prvním a největším virtuálním tržištěm pro Českou a Slovenskou republiku, kde můžete prodávat a nakupovat výrobky tvořené rukodělnými technikami - umělecké předměty, užitý design nebo třeba originální módu či módní doplňky.

Koncept Fleru je jednoduchý - tvůrci a prodejci v jedné osobě mají na stránkách svůj profil, pod kterým  nabízejí své zboží. Fler vydělává, až když si někdo výrobek koupí - účtuje si 11 % z prodané věci. O proces posílání prodaného zboží se stará sám prodejce.

Roste i počet těch, kteří něco vyrábějí a chtějí to prodat.  Dohromady aktuálně nabízejí cca 1,2 milionu kusů svých výrobků v hodnotě téměř dvě miliardy korun.

Někteří z prodejců se dokázali na Fleru natolik uchytit, že mohli opustit svá původní povolání a živit se jen svojí kreativitou a schopností ji prodat. 

Jaké jsou na eshop Fler.cz recenze?

Eshop Fler.cz je hodnocen dobře . 90 % zákazníků, kteří mají s nákupem předmětů zkušenost, vám ho doporučují . Chválí si velký výběr zboží nejrůznějšího druhu, originální výrobky, skvělou komunikaci, rychlé dodání zboží a reálný stav předmětů na fotce.

https://www.fler.cz/