First Class - internetový magazín a časopis

08.04.2019

Časopis First Class je motivační magazín, který je určen pro čtenáře, jež nejsou zcela spokojeni v zaměstnání nebo ve svém podnikání, chtějí se ještě více realizovat, jakož i zvýšit si životní standard. Ukazuje konkrétní metodiku úspěchu, příklady úspěšných lidí a jejich růst krok za krokem. Každá z platforem je jinou inspirací. Koncept doplňují workshopy a unikátní internetová škola First Class Academy, která od čtení přechází k praktickému naplňování zásad. 

Témata článků

- důraz na nemateriální osobní rozvoj, podporu ve vztazích a pozitivní myšlení                                              - atraktivní rozhovory s úspěšnými lidmi                        - mentální zdraví, psychologie, motivace, výživa, tělesné zdraví                                                                    - inspirace pro cestování a relaxaci

Web Firstclass.cz

- články dostupné zdarma, odlišný obsah než v tištěném magazínu                                                            - propojený se sociálními sitěmi, články publikované na webu jsou zároveň sdílené na sociálních sítích (Facebook, Instagram)

Facebook Firstclass.cz

- 290 tisíc sledujících

Časopis vychází každé 2 měsíce  a není možné zakoupit na stáncích, je dostupný pouze na internetu, nebo formou předplatného. Předplatné na rok vás vyjde 599,- Kč (6 vydání). Více informací zde https://magaziny.firstclass.cz/firstclass.