Edoo.eu – výuka jazyků po telefonu

24.02.2020

Kurzy Edoo jsou zaměřeny na mluvenou angličtinu. Založeny jsou na tom, že pět minut kvalitního času denně stačí na to, aby člověk zlepšoval své mluvní dovednosti a nebál se něco říci anglicky.

Jak Edoo funguje?

Na domovské stránce se zapíšete do kurzu a zvolíte si úroveň (na základě rozřazovacího testu). Místo toho, abyste ale do kurzu docházeli, budou Vám lektoři telefonovat - každý (pracovní) den absolvujete jeden krátký (pětiminutový) hovor v angličtině. Volají Vám střídavě různí lektoři, rodilí i nerodilí mluvčí. Hovor ale nebude výkladem lektora - žádný gramatický rychlokurz. V minilekci budete mluvit především vy. Lektor bude vždy mít připravené nějaké téma, o kterém si s ním budete povídat. Pokaždé něco jiného. Na ty nejzásadnější chyby Vás upozorní hned, ale obecně chybky shrne až v e-mailu, který po každé minilekci obdržíte

Tam také naleznete přehled důležitých, nových či méně známých slovíček, na které jste v hovoru narazili. Navíc dostanete odkaz na online cvičení, kde si tato slovíčka můžete procvičit, a na tzv. gramatickou kartu, kde je vysvětlena gramatika, která se tématu minilekce týká, a nebo která Vám dělala problémy. 

Dále je součástí i denní test na opakování slovní zásoby a gramatiky. Denní test je na cca 3 - 4 minuty a je inteligentní - pamatuje si slovní zásobu, kterou student zvládl a tu mu již k opakování nenabízí, naopak slovíčka či gramatika, ve kterých student udělal chybu, jsou nadále v následujících dnech nabízeny.

Telefonát můžete čekat vždy v nějakém smluveném intervalu (vyberete si, jaké rozmezí hodin se Vám hodí) ale vlastně nikdy nevíte, kdy přesně telefon zazvoní.  Pokud by se Vám lektor nedovolal, zkouší to po nějakém čase ještě dvakrát. O svoji hodinu tak nepřijdete.

Kurz můžete začít kdykoliv (kterékoliv pondělí) v průběhu roku, nemusíte tedy čekat na začátek semestru apod.

Zaměření kurzů

Kromě klasického kurzu zaměřeného na obecnou angličtinu jsou k dispozici i speciální kurzy věnující se obchodní angličtině, přípravě na zkoušky KET, PET, FCE a některá témata z oblasti profesního jazyka (marketing, HR apod.)

Produkt je hlavně určen právě pro ty, kdo potřebují pomoci s mluvením a chtějí se zbavit strachu z mluvení. 

Cena

Za měsíční kurz (který slouží spíše k tomu, aby si člověk angličtinu připomněl) zaplatíte 1999 Kč. Za čtvrtletní kurzovné něco přes 5000 Kč (1799 měsíčně). Půl roku telefonátů Vás přijde na cca 9500 Kč (1599 měsíčně). Kompletní ceník naleznete stránkách Edoo.

Pokud částku rozpočítáme na týdny, bude to necelých 500 Kč týdně. Pokud bychom ji chtěli rozpočítat na pětiminutovky, zjistíme, že jedna pětiminutovka Vás vyjde na cca 60 Kč. Musíme ale pamatovat na to, že se nejedná jen o čistý čas mluvení, ale také o následnou zpětnou vazbu a cvičení k tomu.

https://www.edoo.eu/