České podcasty pro motivaci a osobní rozvoj

15.02.2023

Baví vás nasávat nové informace? Rádi posloucháte rozhovory se zajímavými lidmi? Dávno už to není jen o knížkách a videích na Youtube, i podcasty jsou skvělou cestou, jak se vzdělávat. Představíme vám několik zajímavých podcastů, kterými se můžete nechat inspirovat.

Deep Talks

O tématech jako jsou hodnoty, smysl práce a života si se zajímavými hosty ve svém podcastu povídá česky i anglicky autor knížky Konec prokrastinace a propagátor kritického myšlení Petr Ludwig.

https://www.petrludwig.cz/deeptalks

Proti Proudu

Podcast o těch nejlepších ze svého oboru. Expert na podcasty Dan Tržil nahrává rozhovory s úspěšnými českými osobnostmi nejen o jejich cestě na vrchol. Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy.

https://protiproudu.cz/

MladýPodnikatel.cz

Je internetový portál, na kterém najdete články, videa a podcasty o podnikání, marketingu a osobním rozvoji. Buduje ho Jiří Rostecký, který na něj vyzpovídal už bezmála 700 úspěšných podnikatelů, zkušených odborníků a dalších osobností z mnoha oborů. Za 5 let vytváření rozhovorů se tak MladýPodnikatel.cz stal největším českým zdrojem praktického know-how o byznysu a nabízí i co do epizod v Česku největší podcast, který byl dokonce vyhlášen nejlepším tuzemským podcastem o byznysu.

https://mladypodnikatel.cz/

Host Lucie Výborné

Moderátorka Českého rozhlasu Lucie Výborná si v rádiu povídá s odborníky a osobnostmi jako jsou herci, zpěváci, doktoři, vědci nebo třeba cestovatelé.

https://radiozurnal.rozhlas.cz/host-lucie-vyborne-5997483


Všechny české podcasty najdeš také na české podcasty. Spolu s tipy na skvělé epizody nebo podcasty tu objevíš nové i starší podcasty na téma zábavy, vědy, podnikání, zdraví, umění apod.