Aplikace Dungado - jiná možnost, jak najít práci

27.11.2020

Aplikace Dungado umožňuje vyhledávat v nabídce pracovních pozic z veřejných zdrojů nebo z nabídek zadaných podniky přímo do aplikace. Organizace mohou zadávat nabídky pracovních pozic snadno a zdarma přímo v aplikaci.

Pro ty co hledají práci je připravena řada pomůcek, kromě jiného bohatě nastavitelná možnost vyhledávání nabídek a průvodce pro vytvoření motivačního dopisu (dostupný přes email kontaktu v nabídce práce), takže profesionální oslovení firmy je záležitostí několika dotyků. 

Pro vyhledávání je možné aktivovat zasílání upozornění, takže v případě, že v aplikaci přibyde nová nabídka vyhovující vašim kritériím, bude vám do telefonu zasláno upozornění. 

Lze snadno vyhledávat hlavní pracovní poměry i brigády.

Kontaktovat firmu lze snadno z aplikace jak emailem, tak i přímo uskutečnit telefonní hovor. V detailu nabídky je tlačítko Kontakt, po jehož stisknutí se objeví kontaktní údaje firmy, pokud firma kontaktní údaje poskytla. Po dotyku na telefonní číslo se otevře klávesnice pro vytočení čísla s připraveným číslem, po dotyku na email se otevře průvodce motivačním dopisem, kde lze přejít k odesílání emailu buď přímo nebo s předvyplněným dopisem. 

V emailovém klientovi lze pak snadno přidat ještě životopis. 

Podrobný návod je k dispozici na https://www.dungado.eu/dokumenty/prace_jak_kontaktovat.pdf

Veškeré funkce aplikace jsou poskytovány bezúplatně.