Aliexpress.com

08.04.2019

Aliexpress.com je katalog čínských výrobců a prodejců různého zboží. Na stránkách najdete více než milión druhů zboží. Výhodou je, že u hodně zboží je poštovné do ČR zdarma. Mnoho českých výrobců a slevových portálů prodává toto zboží tady v České republice. 

Úvodní stránka je plná akčních nabídek prodejců. Po levé straně je panel s kategoriemi, ve kterých můžete dále vyhledávat a filtrovat dle potřeby. Uprostřed vyskakují akční nabídky a po pravé straně jsou časově omezené nabídky. 

Níže jsou zobrazeny nejprodávanější výrobky tohoto týdne. Dále je zde nabídka nových výrobků, ale když na ni kliknete, tak se dostanete do stálé nabídky, jako kdybyste šli klasickou cestou. 

Tato sekce je pro různé značkové zboží, povlečení, oblečení, elektroniku a další. A dále zde najdete kontakty na zákaznický servis Aliexpress a pravidla nakupování na Aliexpress. 

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz

Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat. 

Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz

Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress - Realne fotky & Inspiration. A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení, nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

https://www.aliexpress.com/